Chcete zvýšit efektivitu Volcano vaporizéru?

Chcete zvýšit efektivitu Volcano vaporizéru?

Velkou zábavou s vaporizéry může být experimentování s igelitovými balonky, které plníme výpary z aromaterapie. Ačkoliv i standardní balonky nafouknuté probouzejí velké množství pozornosti na sešlostích nebo na party, konkrétně ty přibalené k Volcano vaporizéru ...

Je hliník ve vaporizérech Volcano nebezpečný?

Je hliník ve vaporizérech Volcano nebezpečný?

Před zakoupením vaporizéru je vždy dobré udělat si detailní průzkum a zjistit si co nejvíce nejen o funkcích a výhodách jednotlivých přístrojů, ale také o materiálech, tradici výrobce apod. V nedávném článku jsme upozorňovali na nebezpečí výroby vlastních, domácích ...

Vaporizéry Volcano

Volcano vaporizéry jsou považovány za jedničku na trhu. Ať už jde o design, praktičnost, spolehlivost, efektivitu a snadné ovládání, Volcano zůstává na vrcholu všech žebříčků. Kvalita zpracování je na vysoké úrovni a už na první pohled zaujme typickým tvarem sopky (odtud název Volcano). Nevyžaduje prakticky žádné technické znalosti, kromě dvou částí nemusí uživatel nic skládat dohromady. Je tichý a vydrží i zemětřesení.

Praktické užití

Vaporizer VolcanoPoužití je navíc až banálně jednoduché. Vše, co se od uživatele vyžaduje je jemné nadrcení nějaké té bylinky. Po vložení do zásobníku už stačí jen nastavit přiměřenou teplotu buď na analogovém, nebo digitálním termostatu (záleží na modelu vaporizéru) a chvíli počkat, než se vaporizér dostatečně ohřeje. Je důležité nenapěchovat zásobník moc - u vaporizéru musí správně proudit vzduch, aby intenzita par byla ideální. Vyvaporizované esence pak stoupají do průhledného igelitového balonu, který udržuje páry v neutrálním prostředí. Když je naplněn, odejme se a přímo z balonku můžeme inhalovat.

V balonku se páry udržují poměrně dlouhou dobu, nelze je však samozřejmě "skladovat" naplněné. Dle údajů výrobce vydrží intenzivní páry v balonu až osm hodin. Vaporizéry Volcano mají patentovaný systém izolace vnějšího vzduchu při odejmutí balonku z hrdla vaporizéru, a i samotný systém umožňující inhalaci je velmi jednoduchý a praktický. Stačí rty přitisknout na ústí balonku, čímž se ventil automaticky uvolní a dovolí vdechnout léčivé páry z aromaterapeutických bylinek.

Výpary z Volcano vaporizérů jsou všebecně intenzivnější než u ostatních vaporizérů, a tak je logické, že intenzita látek kvalitního tabáku je také mnohem vyšší a na několik naplněných balonků stačí jen malé množství ingrediencí. Volcano tak šetří nejen zdraví, ale i peníze. 

Konstrukce

Výbornou věcí je i hluk - nebo spíše absence hluku - u vaporizérů Volcano. Při naplňování igelitových balonů je slyšet pouze tiché broukání, které přehluší i šepot. Vzhledem k použitému materiálu může balonek lehce šustit, funguje to ale jako dobrý indikátor plnosti. Zvuku si totiž všimnete přesně ve chvíli, kdy je balonek už skoro naplněný - nemůže se tak stát, že vám balonek praskne.

 

Volcano vaporizéry jsou vyráběné v Německu a jejich známá preciznost je znát i v těchto výrobcích. Už na pohled působí Volcano velmi bytelně a vydrží i lehčí nárazy a pády. Výrobce na něj navíc dává jednoroční záruku, před uplynutím této lhůty je možné Volcano zdarma vyměnit za nový kus.

Souhrn vlastností vaporizérů Volcano

  • Jeden z nejlepších vaporizérů na trhu
  • Intenzita výparů šetří peníze, navíc lépe chutná
  • Odolná konstrukce, snadnost použití, nastavení teploty
  • Igelitové balony s výpary můžete přenášet po místnosti nezávisle na vaporizéru
  • Vyšší cena

Jedinou nevýhodou vaporizérů Volcano se tak stává cena. Při částce pohybující se přes 10 000 Kč za základní model jde o poměrně náročnou investici, která se ale v dlouhodobém horizontu velmi vyplatí - zejména kuřákům. Při ceně 60 Kč za krabičku cigaret a jedné vykouřené krabičce za den u intenzivních kuřáků se Volcano sám zaplatí již za pár měsíců. Nemluvě o obrovské investicy do vlastního zdraví, protože stejně jako všechny ostatní vaporizéry, Volcano do vašich plic nevypouští žádné zdraví škodlivé látky.

Doporučujeme poctivé prodejce