Vapir » Vaporizér Vapir One

Iolite není jediným přenosným vaporizérem na trhu. Existuje totiž i Vapir One. Ten je sice v mobilitě značně omezen potřebou připojení k elektřině, za to však nabídne přidaný komfort digitálního termostatu, dva zásobníky na bylinky a další. Jde koneckonců o jakýsi kompromis mezi totální mobilitou vaporizérů iolite a komfortem, který nabízí Volcano. Narozdíl od velkých stolních přístrojů je totiž snadné vzít Vapir One sebou kamkoliv, ačkoliv samotné použití je omezeno dostupností energetického zdroje.

Ovládání Vapir One

Dominantním prvkem Vapir One je digitální displej, který zobrazuje přesné teploty (je možné přepínat mezi stupni Fahrenheita a Celsia pouhým stisknutím tlačítka) a zároveň nabízí možnost regulovat teplotu na různé hodnoty. Díky tomu můžete snadno měnit teplotu podle toho, jakou bylinku chcete vaporizovat. Tento aspekt je obvzláště u některých ingrediencí při aromaterapii velmi důležitý a Vapir One tak získává pár bodů proti přístrojům iolite.

Systém ohřívání je také trochu odlišný než u jiných vaporizérů. Je jasné, že v této oblasti nelze moc vylepšit, a tak se výrobci snaží předhánět různými inovacemi či usnadněními. Balení Vapir One obsahuje dva bylinné zásobníky, takže při seanci s vaporizérem neobtěžuje výměna již spotřebovaných bylin. Druhý zásobník si jednoduše připravíte předem a následně vyměníte. Zahřívání Vapir One je také rychlejší, k ideálním teplotám okolo 180°C se dostane přibližně za dvě minuty.

Vapir One vaporizuje rostlinné esence z bylin tak, že se horký vzduch přímo aktivně fouká na byliny. Rychlost větráčku, který ingredience ohřívá, můžete regulovat - to ovlivňuje intenzitu výparů i chuť.

Souhrn vlastností

  • Snadná přenosnost, ale potřeba elektřiny
  • Výborná regulace teploty i rychlosti větráčků, které mění intenzitu výparů

Vaporizér Vapir One je výbornou volbou pro všechny, kdo si chtějí užít kvalitní seanci aromaterapie či tabáku s vaporizérem nejen doma, ale i na cestách - na chatě, v hotelu, ... Dá se použít prakticky všude, kde se dostanete k elektřině. Absolutní kontrola nad teplotou a rychlostí větráčku umožňuje změnu chuti a intenzity výparů. Mobilita a přidaná hodnota z kontroly nad teplotou i větráčky dělají Vapir One unikátním přístrojem na trhu s vaporizéry.